Pytania i odpowiedzi na temat powiększacza i wydłużacza penisa

Streszczenie tematu powiększania penisa

Kliknij na pojedyncze pytania, aby zobaczyć dane odpowiedzi.

Szczegółowe teksty do wybranych tematów znajdziesz również w podmenu po lewej stronie.

Na czym polega zasada PHALLOSAN forte?

PHALLOSAN forte pracuje na zasadzie, która w naszej zachodniej cywilizacji jest nowością, pomimo że już od setek lat jest stosowana przez ludy pierwotne w celach kultowych: Powiększanie penisa poprzez ciągłe rozciąganie. Przez wieloletnie mocowanie ciężarów Karamojongowie w północnej Ugandzie i tak zwani święci Sadhu osiągają powiększenie członka aż do 45 cm.

Dzięki specjalnej metodzie podciśnienia i ciągłemu, bezbolesnemu rozciąganiu penis pobudzany jest do tworzenia nowych komórek. Przez to wydłuża się i powiększa się jego obwód.

Czy paczka wygląda całkowicie neutralnie?

Paczka jest całkowicie neutralna. Nie zawiera żadnych grafik lub słów, które mogłyby zdradzić zawartość. Nawet z rachunku nie można wywnioskować zawartości. Jako oznaczenie dostarczonego produktu podawane jest „urządzenie do ekstensji”.

Twoje dane są opracowywane na komputerze, który nie jest połączony z Internetem. Nie będziesz otrzymywał bez wyraźnej zgody od nas żadnych reklam lub niechcianych powiadomień. Twoje dane nigdy nie zostaną sprzedane lub przekazane. Gwarantujemy to. Wielu zadowolonych klientów potwierdza powierzone nam zaufanie.

Czy zażywanie narkotyków ma wpływ na wielkość penisa?

„Jeśli młodzi mężczyźni w wieku dojrzewania zażywają heroinę, to penis nie rozwija się. Pozostaje w wielkości dojrzewania. Heroina tak bardzo wpływa na ciało, że ono nie rozwija organów seksualnych. Jako dorosłe osoby cierpią Ci mężczyźni przez całe życie z powodu małego penisa.” (Dr von Soer, psycholog, były pełnomocnik ds. narkotyków w Hamburgu). Przy pomocy Phallosan można w tym przypadku pomóc.

Czy PHALLOSAN forte nosi się jedynie po jednej stronie?

Co dwa dni powinno się zmienić kierunek rozciągania.

Czy jeśli mam erekcję podczas noszenia PHALLOSAN forte, to może to być bolesne?

Podczas erekcji czuje się pewien nacisk na żołądź. Nie pojawia się ból, ponieważ rozciąga się również specjalny kondom.

Czy podczas oddawania mocy muszę zdejmować to urządzenie?

Podczas oddawania moczu z powodów higienicznych zalecamy zdjęcie kondomu.

Co się dzieje, gdy uszkodzone są elementy PHALLOSAN forte?

PHALLOSAN forte udziela 12 miesięcznej gwarancji na wszystkie części.

Czy pas można prać?

PHALLOSAN forte można prać w 30°C (pranie ręczne). Wszystkie części, które mają kontakt ze skórą zostały sprawdzone według ÖkoTex/100. Pierścień piankowy i pas z tkaniny posiadają certyfikat TÜV, poprzez otwarcie rzepem można pojedynczo prać wszystkie części. Kondom rozciągający posiada oznakowanie CE i został przetestowany pod względem standardów US (FDA). Składa się z wyszukanego biozgodnego materiału. Tym samym zagrożenie alergią jest zmniejszone do minimum.

Czy każdy może sam podjąć leczenie przy pomocy PHALLOSAN forte?

PHALLOSAN forte może być stosowany bez żadnych wiadomości medycznych. Instrukcja obsługi jest bardzo szczegółowa i posiada wiele zdjęć. Do tej pory mogliśmy pomóc każdemu klientowi.

Czy istnieją badania, które potwierdzają osiągnięte sukcesy przy zastosowaniu PHALLOSAN forte?

Ustawa o reklamie w sektorze ochrony zdrowia zabrania w najnowszej wersji wskazywania na udowodnioną skuteczność jakiegoś produktu i wskazówkę na wynikłe badania kliniczne, czego niezmiernie żałujemy, ponieważ konsument nie może znaleźć żadnych możliwości porównania produktów poprzez ewentualne badania kliniczne.

Istnieją różne publikacje na temat skuteczności PHALLOSAN forte, które z przyjemnością przekażemy Twojemu lekarzowi.

Czy w połączeniu z zastosowaniem PHALLOSAN forte istneiją jakieś skutki uboczne lub zagrożenia?

PHALLOSAN forte stosuje się na własną odpowiedzialność, jednak przy zachowaniu wskazówek z instrukcji obsługi jest on nieszkodliwy. Unikać należy stosowania PHALLOSAN forte przy infekcjach lub otwartych ranach na penisie.

Również w poniższych okolicznościach nie powinieneś zakładać PHALLOSAN forte: - po spożyciu alkoholu lub - narkotyków oraz leków przeciwbólowych, tabletek nasennych i uspokajających, ponieważ może to płynąć na naturalne odczuwanie, jeśli podczas snu pas by się niepostrzeżenie przesunął.

Co się stanie jeśli chcę założyć dżinsy lub wąskie spodnie?

PHALLOSAN forte jest niewidoczny również pod dżinsami lub wąskimi spodniami. Ewentualnie pojawi się odcisk wskazujący dużego penisa. Jedynie w kąpielówkach można zobaczyć pas i kondom.

Czy mogę PHALLOSAN forte zakładać też na noc?

Według najnowszych badań PHALLOSAN forte można zakładać też na noc. Jeśli podczas snu dochodzi do koniecznych erekcji, to kondom też się rozciąga. Nie jest ograniczone ukrwienie.

Czy istnieje różnica pomiędzy zastosowaniem PHALLOSAN forte a pompką próżniową?

Pompka próżniowa jest stosowana przy zaburzeniach erekcji. Nie została ona zaprojektowana do ciągłego rozciągania penisa. Producenci dlatego zalecają ograniczony czasowo okres noszenia wynoszący 20-30 minut.

PHALLOSAN forte można w niewidoczny sposób pod ubraniem nosić w dzień aż do ośmiu godzin. Również praca siedząca nie wpływa na skuteczność. PHALLOSAN forte wykazuje sukces poprzez czas zastosowania. Udowodniono, że pomiędzy okresami zastosowania a przyrostem długości istnieje bezpośredni związek.

Na czym polega różnica pomiędzy wydłużeniem penisa dzięki PHALLOSAN forte a operacyjnym wydłużeniem?

PHALLOSAN forte pobudza do tworzenia nowych komórek przez ostrożne rozciąganie tkanki penisa.

W przypadku operacji przecinane jest ścięgno, które mocuje penis do kości łonowej. Penis jest odrobine wysuwany z ciała. Przez to zmienia się kąt erekcji penisa. Penis w stanie rekcji odstaje od ciała jedynie pod kątem ok. 45 stopni lub całkiem opada do dołu. Prawdziwe wydłużenie jest osiągane dopiero wtedy, gdy członek po skutecznej operacji zostanie jeszcze rozciągnięty. Podobne ale do tej pory lepsze wyniki można osiągnąć poprzez stosowanie PHALLOSAN forte bez operacji.

Czy w celu zastosowania konieczna jest minimalna wielkość w stanie spoczynku?

PHALLOSAN forte przeznaczony jest do każdej wielkości penisa. Utworzona mini próżnia pewnie utrzymuje również małe penisy lub penis ze słabo rozwiniętą żołędzią bez żadnego bólu.

Przy urządzeniach pracujących wyłącznie z pętlami często doświadczało się (wielu klientów informowało), że żołądź wysuwała się z pętli lub pojawiał się ból żołędzi poprzez siłę rozciągającą pętli.

Czy penis poprzez wydłużanie staje się cieńszy?

Penis powiększa się nie tylko pod względem długości ale też obwodu, dzięki szczególnej metodzie podciśnienia i ciągłego tworzenia się komórek. Na początku przejawia się ten proces poprzez swędzenie, które jedna mija po kilku dniach.

Czy zasada ta jest znana w medycynie?

Tak. Wiadomo, że przez ciągły bodziec (rozciąganie, nacisk) pobudzane jest tworzenie się nowych komórek w tkankach. Nowoczesna medycyna wykorzystuje ten mechanizm naprawczy przy transplantacjach skóry. Tkanka skóry jest tymczasowo naciągana przez co pozyskuje się płaty skóry do koniecznej transplantacji. Znana już od 20 lat w ortopedii metoda to wydłużanie nóg. Po chirurgicznym przecięciu kości przeprowadzane jest systematyczne, ciągłe rozciąganie. Metoda pracuje z systemem gwintów, przy pomocy którego noga rozciągana jest po milimetrze. W ten sposób tworzą się nie tylko nowe komórki kości, ale i tkanka łączna i mięśniowa bez uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych. Metoda ta umożliwia wydłużenie o kilka centymetrów.

Czy zastosowanie PHALLOSAN forte może wpłynąć na erekcję?

PHALLOSAN forte wywołuje przez wzmocnione ukrwienie mocną stymulację żołędzi. Może dojść do podwyższonego pożądania, twardszej erekcji bez wcześniejszego wytrysku.

Czy uzyskane wyniki są trwałe?

Od okresu noszenia wynoszącego co najmniej 6 miesięcy wynik jest długotrwały. Poniżej tego okresu może dojść do cofnięcia się pozyskanej długości.

Jak często trzeba stosować PHALLOSAN forte?

PHALLOSAN forte powinno się nosić codziennie przez co najmniej 2-3 godziny. Dłuższy czas noszenia przyspiesza wyniki. Wielu klientów nosi PHALLOSAN forte codziennie aż do 12 godzin z małymi przerwami.

O ile centymetrów można wydłużyć penis przy pomocy PHALLOSAN forte?

W plamieniach Karamojong i Nuba a Afryce Centralnej udokumentowano długości penisa wynoszące aż 45 cm. (Stern zdnia 30.11.95 r. zeszyt nr 49) po wieloletnim rozciąganiu. Przy pomocy PHALLOSAN forte można już po kilku miesiącach osiągnąć przyrost.

Jeśli masz więcej pytań lub uwag, to dostępni są do Twojej dyspozycji również telefonicznie nasi eksperci.