Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Wielu mężczyzn uważa, że ich penisy są za małe.

Mały penis (niedorozwój)

Za mały penis poniżej średniej wielkości


W przypadku mężczyzn, którzy urodzili się z za małym penisem, mówi się o jego niedorozwoju, gdy pomimo zrostu pozostaje on mały (poniżej 11-12 cm w stanie erekcji). Mały penis w odróżnieniu do tak zwanego mikropenisa nie wywołuje z reguły żadnych praktycznych wad, tylko ma najczęściej psychiczne skutki dla właściciela.

Średnia długość penisa zmienia się zależnie od pochodzenia. Statystycznie patrząc długość penisa w Afryce jest największa, przed Zachodnią Europą i Północną Ameryką. Na statystycznym końcu są Azjaci ze średnią wielkością pomiędzy 12 a 13 cm. W przypadku obwodu penisa średnia statystyczna wynosi około 12 cm w stanie erekcji.

Prawie wszystkich łączy jednak jedna rzecz: Wielu mężczyzn uważa, że ich penisy są za małe.

Przyczyna

Mały penis oprócz genetycznych przyczyn może być uwarunkowany chorobowo. Terminem „retrakcja penisa” oznacza się małego penisa wywołanego otyłością. W tym przypadku mały penis jest skutkiem jego cofania się w podskórną tkankę tłuszczową.

Jednak częstsze są psychiczne lub emocjonalne przyczyny, które wywołują u mężczyzny wrażenie że jego penis jest za mały. Mały penis szybko wpływa tym osobom na codzienność.

Pomoc

Leczenie systemem PHALLOSAN forte może pewnie i trwale powiększyć małego penisa. Znaczącym dla sukcesu jest, jak w przypadku wszystkich systemów rozciągających, ciągłe i codzienne stosowanie.

Przy pomocy PHALLOSAN forte dzięki ciągłemu rozciąganiu członka można wywołać wydłużenie za małego penisa. Dzięki specjalnemu procesowi podciśnienia powiększa się również obwód członka.

W porównaniu z innymi rozciągaczami penisa PHALLOSAN forte jest delikatny i bezpieczny w zastosowaniu, dodatkowo można go wygodnie nosić pod ubraniem.

Tak działa PHALLOSAN forte?

Jak mogę zamówić PHALLOSAN?