Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

PHALLOSAN forte stosuje się przy małym penisie, skrzywieniu penisa i operacji prostaty.

Zastosowanie

PHALLOSAN forte został zaprojektowany do bezoperacyjnego powiększania i prostowania penisa.

Proces próżniowego protektora PHALLOSAN forte jest również przeznaczony do leczenia lekkich zaburzeń erekcji, skrzywienia penisa i krótkiego penisa.

Sukces PHALLOSAN forte opiera się na prostym w obsłudze, bezoperacyjnym, bezbolesnym (bez traumy) rozciąganiu całej tkanki penisa i znajdującemu się w nim ciału jamistemu oraz wspieranym przez to tworzeniu się nowych komórek. Zasada ta jest znana ludziom pierwotnym już od setek lat - jednak do opracowania PHALLOSAN forte nie istniał na świecie żaden system lub technika, które gwarantowałyby takie rozciąganie bezboleśnie i na stałe.

Zastosowanie PHALLOSAN forte przez okres kilku miesięcy można zestawić w prostym wzorze:

3 (miesiące noszenia) plus X = długotrwałe tworzenie się nowych komórek, tym samym trwały wzrost długości i obwodu.

Wydłużenie poprzez rozciąganie w ortopedii

W ortopedii już od ponad 20 lat skuteczny jest podobny proces do wydłużenia nogi: Po operacyjnym rozdzieleniu kości dokonuje się przy tym ciągłego, systematycznego rozciągania. Jednak eksperci pracują w tym przypadku z systemem gwintów, przy pomocy których można nogę po milimetrze rozciągać, przy czym obok nowych komórek kości - zresztą również zupełnie bez uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych - tworzą się również tkanki łączne i mięśni. Utworzony przez to przyrost długości był w stanie pomóc wielu pacjentom w uzyskaniu nowej jakości życia - podobnie PHALLOSAN forte.

Trwałe wyniki pod względem długości i obwodu

Dla skutecznego a tym samym trwałego wydłużenia lub powiększenia penisa muszą w członku powstać nowe komórki. PHALLOSAN forte poprzez podciśnienie i siłę rozciągającą wywołuje wzrost i również przekształcenie (przy skrzywieniach). Przez kilka miesięcy stosowania nowopowstałe komórki mogą osiągnąć prawie trójwymiarowe rozciągnięcie. W ten sposób penis rośnie pod względem długości i obwodu. Efekt ten pozostaje również po przerwaniu terapii z systemem próżniowego protektora PHALLOSAN forte.

Siłę rozciągającą można płynnie regulować, stałe mocniejsze rozciąganie jest nieszkodliwe, chociaż zalecamy średnie ustawienie, motto: Soft Power - regularnie i ciągle

Na początku stosowania PHALLOSAN forte możesz odczuwać lekkie swędzenie. Występuje ono jednak przez kilka pierwszych dni.

Obszary zastosowania: