Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Krzywy penis wywołany wrodzonym lub nabytym skrzywieniem.

Wrodzone skrzywienie penisa (wygięcie penisa)

Skrzywienie penisa i krzywy penis jako syndrom choroby


Nawet jeśli nie widać tego na pierwszy rzut oka: Wiedziałeś, że żaden penis nie jest całkowicie prosty? Nosy i twarze a nawet kobiece piersi rzeczywiście nigdy nie są takie same i symetryczne. Jednak przy każdej części ciała problematyczne jest, gdy odchylenie kierunku jest tak mocne, że przeszkadza osobie pod względem estetycznym lub nawet utrudnia funkcjonowanie. Blisko 5 procent mężczyzn jest dotkniętych ciężkim skrzywieniem penisa, co może prowadzić do ciężkiego pogorszenia pożądania i wpłynąć na stosunek płciowy. Bardzo ważne jest, aby we własnym ciele czuć się w pełni dobrze.

Przyczyna

Wrodzone skrzywienie penisa rozwija się już w łonie matki. Przede wszystkim z przyczyn hormonalnych tkanka może rozwijać się asymetrycznie, trzy ciała jamiste członka mogą się różnie wykształcić. Czasem chodzi o skróconą cewkę moczową, tak zwany niedorozwój. Wrodzone wygięcie penisa nie zmienia się u dorosłego mężczyzny.

Pomoc

Operacja jest najczęściej rozważana, gdy osoba dotknięta cierpi na bóle lub znaczące ograniczenia podczas stosunku. Ogólnie odradza się korekty z przyczyn estetycznych, ponieważ od przypadku do przypadku wysokie jest zagrożenie uszkodzenia ważnych struktur dla szczególnego działania penisa.

Dodatkowo podczas operacji kosmetycznej przeważnie można dopasować dłuższe ciało jamiste do krótszego - trzeba się pogodzić z tym, że penis skrócie się o kilka centymetrów. Często też po operacji członek jest mało okazały.

Terapia przy pomocy PHALLOSAN forte jest dlatego prawdziwą alternatywą do operacyjnych metod prostowania penisa: Poprzez ciągłe ciągnięcie można usunąć lub co najmniej polepszyć skrzywienie, ponieważ penis jest prostowany dzięki działaniu siły rozciągającej na żołądź. Przy tym nie odgrywa żadnej roli, w jakim kierunku jest wygięcie.

Nabyte skrzywienie penisa - Induratio Penis Plastica IPP

Stwardnienie plastyczne prącia

Spiral-shaped calluses on the penis

Nabyte skrzywienie penisa, również stwardnienie plastyczne prącia (w skrócie IPP) może się rozwijać powoli lub pojawiać się niespodziewanie. Początkowi niezmiernie obciążającej choroby często towarzyszy ból, przede wszystkim podczas erekcji. Najczęściej pojawia się skrzywienie penisa do góry, możliwe są również ograniczenia w kształcie klepsydry. IPP dotyczy od 3 do 7 procent mężczyzn, częściej cukrzycy. Nabyte skrzywienie może niestety być tak duże, że kontakt seksualny z partnerką jest bolesny lub nawet niemożliwy. Choroba dotyczy całego mężczyzny, ponieważ wywołuje ogromną utratę jakości życia osobistego, seksualnego, partnerskiego.

Przyczyna

Nie jest znana a przez to nie jest zbadana dokładna przyczyna powstania skrzywienia penisa w dorosłym życiu. Dominująca teoria uważa, że znaczący wpływ na nią mają zaburzenia w przemianie kolagenu. Przy plastycznym stwardnieniu penisa tworzą się zgrubienia na skórze ciała jamistego, które są wywołane nadmierną produkcją tkanki łącznej w członku. Prowadzi to do po części niestety bolesnego skrzywienia.

Pomoc

Ponieważ nie można leczyć przyczyny, to próbuje się pomagać przy pomocy różnych leków i metod leczenia zmniejszać symptomy IPP i zapobiec postępowaniu naprzód choroby (przyjmowanie leków, zastrzyki z substancjami czynnymi bezpośrednio do penisa, terapia przemiany materii, jontoforeza). Przy ciężkim przebiegu pozostaje jedynie operacja, aby pomóc dotkniętej osobie w powrocie do zaspokającej seksualności. Żadna z metod leczenia nie mogła do tej pory osiągnąć wyleczenia w znaczeniu całkowitego cofnięcia się skrzywienia.
Jednak 640 pacjentów może już opowiadać o sukcesach dzięki mechanicznej metodzie PHALLOSAN forte. PHALLOSAN forte można zalecać jako alternatywną lub towarzyszącą trapię przy skrzywieniu - przede wszystkim ze względu na to, że nie wpływa to na inne opcje terapii.

Tak działa PHALLOSAN forte?

Jak mogę zamówić PHALLOSAN?