Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Zaburzenia czynności seksualnych znacząco ograniczają jakość życia i dobre samopoczucie.

Zaburzenia erekcji / impotencja


Wielu mężczyzn doświadcza z wiekiem: w niektórych okresach seksualność nie przebiega w tak oczywisty sposób, jak są do tego przyzwyczajeni. Przeszkadza to i człowiek pomimo dobrej reakcji partnerki szybko czuje się pod presją. Ze zrozumiałych powodów cierpi poczucie własnej wartości, ciężko jest się z tym obchodzić, nawet w związku. Przy tym do zaburzeń erekcji dochodzi częściej niż sądzi wielu mężczyzn, lecz również kobiet: Badania pokazują, że około 50 procent mężczyzn po czterdziestce częściowo cierpi na tę przypadłość. Wzrasta to z wiekiem, ale również powszechne jest, że dotknięci tym są mężczyźni przed czterdziestkom.

Prawdziwe zaburzenie potencji w formie impotencji ma miejsce jedynie wtedy, gdy przez okres dłuższy niż sześć miesięcy nie dochodzi do żadnej erekcji lub nie można jej utrzymać.

Nie ważne w jakiej formie: Zaburzenia czynności seksualnych znacząco ograniczają jakość życia i dobre samopoczucie.

Przyczyny

Istnieje wiele przyczyn zaburzeń erekcji, psychicznych jak i fizycznych. Zmartwienia zawodowe, finansowe i prywatne lub problemy w związku odgrywają ważną rolę. Często istnieją też fizyczno-medyczne powody jak skutki uboczne po zażywaniu leków jak betabloker lub zasadnicze zaburzenia krążenia, wysoki poziom cukru we krwi, zaburzenia hormonalne i wiele innych. Ciało nie jest maszyną - reaguje wrażliwiej niż to się wydaje.

Pomoc

Naturalnie lekarz specjalista powinien wyjaśnić wszystkie możliwe medyczne powody zaburzenia erekcji. Phallosan działa na ukrwienie penisa: już po kilku dniach wywołuje znaczący wzrost ukrwienia całej tkanki, w szczególności tkanki ciała jamistego. Jak każdy mocno ukrwiony organ, penis reaguje ze wzrastającą wrażliwością i idącym w parze wzmocnionym uczuciem pożądania, ponieważ również wrażliwe, ważne do podniecenia i pożądania zakończenia nerwów są pozytywnie stymulowane przez podwyższone ukrwienie.
Wielu lekarzy zaleca Phallosan przy lekkich zaburzeniach erekcji. Ukrwienie jest wzmacniane przez ciągnięcie podciśnieniem i już po 2 do 3 dni powoduje znaczące wyniki.

Tak działa PHALLOSAN forte?

Jak mogę zamówić PHALLOSAN?