Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Czasem krzywy penis staje się prawdziwym problemem.

Krzywy penis

Normalne skrzywienie męskiego członka

Krzywy penis przeszkadza właścicielowi najczęściej pod względem estetycznym, po prostu nie podoba mu się. Z reguły prawie żaden penis nie jest całkowicie prosty. To jest wyjątek. Nieważne w jakim kierunku penis jest skrzywiony, przy skrzywieniach nieuwarunkowanych chorobowo dla właściciela nie pojawiają się żadne praktyczne wady. Inaczej jest gdy penis jest ekstremalnie skrzywiony lub nawet „przełamany”. Przy tych objawach oprócz psychicznych i socjalnych problemów pojawiają się też podczas stosunku płciowego. Zależnie od stopnia skrzywienia stosunek może być ograniczony, nie można wykonywać pewnych pozycji lub nawet stosunek może być całkowicie niemożliwy. W tych przypadkach krzywy penis staje się prawdziwym problemem.

Kiedy skrzywienie penisa jest chorobowe?

Skrzywienia do około 30 stopni na prawo lub lewo nie wzbudzają zastrzeżeń. O prawdziwym skrzywieniu mowa jest gdy dochodzi do większych odstępstw od tej wartości.

Nie powinno się tutaj mylić „krzywego penisa” z kątem pod którym penis odstaje od ciała w stanie erekcji. Również tutaj obowiązuje: Prawie żaden penis nie odstaje od ciała pod kątem prostym. Poza tym z wiekiem wiotczeją odpowiednie wiązadła ciała jamistego, tak że zmniejsza się kąt erekcji.