Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Pytania i odpowiedzi na temat powiększacza i wydłużacza penisa

Pytania i pomoc

Szanowny Kliencie PHALLOSAN i potencjalny Kliencie PHALLOSAN, z przyjemnością pomożemy Ci poprzez nasze wsparcie mailowe lub telefoniczne w przypadku pytań dotyczących PHALLOSAN forte. Często jednak otrzymujemy takie same lub podobne te same lub podobne pytania. Dlatego też przygotowaliśmy przegląd najczęściej zadawanych pytań w związku z zakupem i stosowaniem PHALLOSAN forte. w związku z zakupem i stosowaniem leku PHALLOSAN forte. Proszę również zobaczyć nasze liczne filmy instruktażowe na stronie. http://www.phallosan.info/videos.html.
.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej odpowiedzi na swoje pytania, nasza pomoc techniczna jest do Twojej dyspozycji. Pomoc techniczna chętnie udzieli Ci pomocy pod tymi opcjami kontaktu:

service@phallosan.com

Tel. +423 235 84 77 (Liechtenstein, poniedziałek-piątek 9:30-12:00 i 13:30-16:00 - CET)

Proszę wybrać kategorię:

Moja karta kredytowa nie jest akceptowana podczas składania zamówienia. Co mogę zrobić?

Zazwyczaj otrzymujemy bardzo szybką informację zwrotną od firm obsługujących karty kredytowe, jeśli coś nie działa. Nie działa z naszym systemem płatności. Dlatego prosimy, abyś najpierw sam sprawdził u swojego operatora karty kredytowej, czy wszystko jest w porządku. czy Twoja karta jest w porządku i czy jest aktywowana do zakupów online. Możesz również rozważyć inny metoda płatności, taka jak PayPal lub Sofortüberweisung.
Jednakże, jeśli masz powtarzające się problemy z kartą, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Proszę się upewnić, że koniecznie wydawca karty z ułatwić wyszukiwanie problemu dla nas.

Kiedy płacę kartą kredytową, nie pojawia się formularz do wprowadzania danych?

Jak prawie wszyscy sprzedawcy internetowi, korzystamy z zewnętrznych procesorów płatności. W bardzo rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że zastosowane interfejsy że używane interfejsy nie działają przez krótki czas. Proszę spróbować najpierw przeładować proces płatności, cofając się o jeden krok w procesie zamówienia, a następnie przechodząc z powrotem na stronę płatności. Jeśli to konieczne, spróbuj 10 minut później spróbuj ponownie, aby zakończyć proces składania zamówienia. Jeśli błąd nadal występuje, prosimy o kontakt prosimy o kontakt z nami pod numerem service@phallosan.com

Czy moja płatność została już otrzymana?

W przypadku płatności przelewem bankowym, w międzynarodowych transakcjach pieniężnych zawsze występuje kilkudniowe opóźnienie. Mimo to możesz zapytać nas z przyjemnością, podając numer zamówienia, czy Twoja płatność została już otrzymana. otrzymaliśmy Twoją zapłatę.

Czy mogę również zamówić PHALLOSAN forte za pobraniem?

Niestety nie oferujemy płatności za pobraniem. Możesz bezpiecznie i wygodnie zapłacić za PHALLOSAN forte za pomocą przelewu bankowego, PayPal lub karty kredytowej. W Niemczech oferujemy również SOFORTÜBERWEISUNG jako metodę płatności.

Jak mogę anulować moje zamówienie?

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze przez nas wysłane, anulowanie jest zazwyczaj bardzo łatwo możliwe. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym supportem pod adresem service@phallosan.com. W przypadku płatności przelewem bankowym, proszę mieć przy sobie przygotuj swój IBAN/BIC, abyśmy mogli dokonać przelewu zwrotnego.

Czy mogę zwrócić PHALLOSAN forte, nawet jeśli już go użyłem?

Po otwarciu wewnętrznej uszczelki powrót nie jest już niestety możliwy. Jeśli masz problemy z aplikacją lub jesteś z niej niezadowolony, nasz support z pewnością pomoże Ci dalej.

Czy PHALLOSAN forte można zamówić również przez telefon lub pocztą elektroniczną?

Niestety, nie możemy zaoferować przyjmowania zamówień przez telefon. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego. W obszarze B2B możemy zaoferować przyjmowanie zamówień przez e-mail tylko dla aptek i aptek internetowych.

Jakie opłaty celne będę musiał zapłacić za moje zamówienie?

W większości krajów europejskich i USA nie ma opłat celnych. Na naszych stronach zamówień (np. https://www.phallosan.pl/zamowienie.php) możesz dowiedzieć się więcej w podświetlone na niebiesko cła dla określonych krajów, zgodnie z aktualnym stanem naszej wiedzy (bez gwarancji poprawności i aktualności). aktualność). W razie wątpliwości prosimy o kontakt z lokalnym urzędem celnym w celu uzyskania dokładnych przepisów.

Chciałbym skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy. Co mam zrobić?

Proszę postępować zgodnie z instrukcjami na naszych stronach Prawo do odstąpienia od umowy.
https://www.phallosan.pl/zamowienie/prawo-odstapienia-od-umowy.php.
Prosimy również o zwrócenie uwagi na odpowiednie adresy zwrotne. W ten sposób możemy przetworzyć Twoje odwołanie tak szybko, jak to możliwe.
Nasz dostawca usług logistycznych poinformuje nas o otrzymaniu zwrotu, a my zwrotu ceny zakupu w przypadku uzasadnionego odstąpienia od umowy.

Ja nadal używam klasycznego PHALLOSANU. Gdzie mogę dostać części zamienne do niego?

Prosimy o zrozumienie, że nie możemy już oferować części zamiennych do poprzedniego modelu. dla poprzedniego modelu. Zalecamy przejście na aktualny i ulepszony model PHALLOSAN forte.

Jestem dealerem i chciałbym rozprowadzać PHALLOSAN forte. Czy oferujecie warunki B2B?

Lek PHALLOSAN forte jest dystrybuowany wyłącznie przez nas oraz przez apteki w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Szwajcaria. Dlatego nie zaopatrujemy innych dystrybutorów w nasz produkt. Apteki prosimy o kontakt w celu złożenia zamówienia i na pytania do naszego działu obsługi klienta.
Oferujemy jednak bardzo ciekawe modele prowizyjne dla marketingu afiliacyjnego. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz znaleźć tutaj dalej . Informacje o programie partnerskim PHALLOSAN forte..

Jak długo może potrwać dostawa?

Na naszych stronach zamówień (np. https://www.phallosan.pl/zamowienie.php) znajdziesz pole z niebieskim tłem, które pokazuje szacowany czas dostawy do danego kraju dostawy. Proszę zauważyć, że są to Należy pamiętać, że są to wartości empiryczne i nie możemy zagwarantować czasu dostawy ani dokładnego terminu dostawy.

Gdzie mogę znaleźć link do śledzenia mojego zamówienia?

Jeśli podczas procesu zamawiania podałeś swój adres e-mail, link do śledzenia znajdziesz w potwierdzeniu wysyłki, które otrzymasz po przekazaniu zamówienia firmie kurierskiej. link do śledzenia w potwierdzeniu wysyłki, które otrzymasz po przekazaniu zamówienia firmie kurierskiej. Proszę również sprawdzić swoje Folder Spam, jeśli nie otrzymałeś takiego e-maila. Please note:Płatności przelewem bankowym często wymagają w międzynarodowym obrocie pieniężnym często niektóre WERKTAGE do Ciebie na nasze konto przyjechać. Zawsze wysyłamy tylko po otrzymaniu płatności.
Jeśli nie podałeś adresu e-mail podczas składania zamówienia, możesz poprosić naszą obsługę o link do śledzenia. Podaj nam swoje imię i nazwisko oraz datę zamówienia.

Czy opakowanie jest rzeczywiście dyskretnie i neutralnie zapakowane?

Zawsze działamy w 100% dyskretnie. Na podstawie opakowania nie można stwierdzić, co znajduje się w opakowaniu. Możesz więc bezpiecznie zostawić paczkę u sąsiadów.

Która firma kurierska dostarcza przesyłki do mojego kraju?

W Niemczech i Austrii wysyłamy przez DHL. W USA lek PHALLOSAN forte jest wysyłany przez FedEx. Pozostałe kraje są obsługiwane przez FedEx i/lub odpowiednie lokalne urzędy pocztowe.

Czy możesz podać firmie kurierskiej konkretne miejsca odbioru lub terminy dostaw?

Niestety nie mamy już możliwości wpływania na terminy dostawy (np. pory dnia) lub warunki dostawy (np. "przekazanie przy odbiorze") przez firmę kurierską. Możemy przekazać firmie kurierskiej tylko te dane adresowe, które zostały podane przez Ciebie w trakcie składania zamówienia.

O ile cm PHALLOSAN forte może wydłużyć penisa?

Konkretne zyski i czas potrzebny do osiągnięcia określonych rezultatów zależą od indywidualnych warunków. W naszym badaniu klinicznym, szczytowym wynikiem po 6 miesiącach był wzrost o 4,9 cm w spoczynku i 4,8 cm w pozycji wyprostowanej. Średnia wyniosła 1,47 cm.

Próżnia nie pozostaje stabilna. Co mogę zrobić?

Jeśli podciśnienie nie utrzymuje się na stałym poziomie, należy najpierw sprawdzić, czy prezerwatywa nie ma otworu i czy pompka nadal działa prawidłowo. Aby to zrobić, zobacz nasze wideo "Jak naprawić pompę".

Mam nieprzyjemne uczucie ciągnięcia na trzonie mojego penisa

Proszę obejrzeć poniższy film, to natychmiast rozluźni presję trakcji. Ważne jest, aby nie czuć żadnej trakcji na pierścieniu pianki.
Trakcja powinna być głównie na twardym plastikowym dzwonku lub prezerwatywy mankiet. » Wideo...

Na napletku tworzą się małe pęcherzyki. Co mogę zrobić?

Pęcherzyki na napletku są praktycznie zawsze wynikiem zbyt dużego napięcia urządzenia. W takim przypadku należy przerwać stosowanie do czasu całkowitego zniknięcia pęcherzyków. Następnie, po wznowieniu Upewnij się, że wskaźnik napięcia na urządzeniu nie wchodzi w strefę czerwoną. Pompować nie więcej niż 3-5 razy aby nie dopuścić do zbyt silnego podciśnienia. W szczególności bąbelkowanie może wystąpić, jeśli używasz zbyt silny próżni bez użycia zalecanego Protector cap.
. Upewnij się również, że używana przez Ciebie ssawka nie jest zbyt ciasna - wtedy odkurzacz nie będzie w stanie równomiernie rozprowadzić powietrza. W tym przypadku należy użyć większej W tym przypadku należy użyć większego dzwonu.
W niektórych przypadkach zdarza się również, że pęcherzyki powstają na skutek nagromadzenia się płynu (moczu) w ssawce. W tym przypadku należy się upewnić, Przed zastosowaniem PHALLOSAN forte należy upewnić się, że członek ciała jest dokładnie oczyszczony.

Jeśli stosuję PHALLOSAN forte na noc, to czy rano w ssawce znajduje się płyn?

Ten płyn to mocz. Zadbaj o odpowiednią higienę po wyjściu do toalety i dostosuj trakcję nieco mniej. To zazwyczaj rozwiązuje problem.

Jak ustawić trakcję, aby uzyskać szybkie rezultaty?

Zalecamy pozostanie w strefie zielonej / koniec zielonego na sygnalizacji świetlnej na rozwidleniu trakcji i tylko wtedy, gdy poczujesz, że potrzebujesz trochę więcej trakcji, powoli i ostrożnie przejdź do strefy żółtej, ale unikaj całkowicie strefy czerwonej. Zbyt duże napięcie przynosi efekt odwrotny do zamierzonego, może wywołać stan zapalny, a także spowodować ponowne skurczenie się komórek zamiast tworzenia nowych.

Czy muszę odciągać napletek przy zakładaniu nakładki ochronnej?

Nie trzeba koniecznie odciągać napletka. Dla wielu osób komfort noszenia jest wyższy, gdy na napletek nałożony jest również kapturek ochronny.

Jak założyć nakładkę ochronną, jeśli nie jestem obrzezany?

Jeśli jesteś nieobrzezany, możesz albo lekko odciągnąć napletek podczas zakładania, albo nałożyć nakładkę ochronną na napletek. Liczy się tylko to, abyś mógł go wygodnie nosić.

Mimo, że używam PHALLOSAN forte od dłuższego czasu, nie zauważyłem żadnych rezultatów w długości lub średnicy?

Wiemy, że PHALLOSAN forte działa. Zazwyczaj wspólnie z Państwem możemy znaleźć przyczynę, jeśli przekażesz naszemu zespołowi obsługi klienta następujące informacje:

• Ile godzin dziennie stosujesz PHALLOSAN forte?
• Jak długo ćwiczysz z PHALLOSANEM forte i jak regularnie?
• Czy przytyłeś (więcej niż 8 kg) w ciągu ostatnich 4 miesięcy?
• Czy obecnie przyjmujesz pewne leki lub tabletki na porost włosów?
. • Czy odczuwasz dyskomfort podczas noszenia PHALLOSAN forte na białym pierścieniu z pianki?
• Czy odczuwasz ciągnięcie lub mrowienie podczas zdejmowania PHALLOSAN forte?

. Zalecamy również korzystanie z aplikacji PHALLOSAN forte dla Android lub iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) telefonów komórkowych i tabletów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoim codziennym treningiem i możesz rejestrować swoje postępy.

Czy mogę wyprostować mojego penisa za pomocą PHALLOSAN forte BEZ wydłużania go?

W zasadzie prostowanie penisa za pomocą PHALLOSAN forte nie jest możliwe bez jednoczesnego wydłużenie i powiększenie nie jest możliwe.

Czytałem na forach, że PHALLOSAN forte nie działa przy zażywaniu hair restorer?

Leki na porost włosów na receptę zmniejszają potencję i coraz rzadziej występują erekcje, które każdy zdrowy mężczyzna powinien mieć 3-5 razy w nocy. Jeśli teraz ich brakuje, organizm zaczyna rozkładać penisa (jak u paraplegika). PHALLOSAN forte może przeciwdziałać temu efektowi, ale nie w takim samym stopniu, jak w przypadku mężczyzny nie przyjmującego tych leków.

Czy podczas noszenia PHALLOSAN forte muszę robić przerwy?

Nie. Ponieważ penis nie jest zbudowany z tkanki mięśniowej, nie musisz robić przerw. Dla szybkich rezultatów zalecamy dzienny czas noszenia 8-10 godzin.

Zauważyłem krew w nasieniu po zastosowaniu PHALLOSAN forte?

To nie ma nic wspólnego z PHALLOSAN forte. Krew w nasieniu może pojawić się po stosunku seksualnym lub gdy penis został zbyt mocno wygięty. Należy zrobić trzydniową przerwę w przyjmowaniu pokarmów i w tym czasie nie stosować leku PHALLOSAN forte.

Czy oferujecie również rozmiary pośrednie dla rękawów uszczelniających?

3 standardowe rozmiary tulei uszczelniających sprawdziły się w praktyce. Dlatego nie oferujemy obecnie innych rozmiarów pośrednich dla kołnierzy uszczelniających.

Czy pasek można prać?

PHALLOSAN można prać w temperaturze 30°C (pranie ręczne). Wszystkie części mające kontakt ze skórą zostały przebadane na obecność substancji szkodliwych zgodnie z normą ÖkoTex/100. testowane na obecność substancji szkodliwych. Pianka i taśma tekstylna są przetestowane przez TÜV, otwierane za pomocą rzepów, a wszystkie części można prać oddzielnie. części mogą być myte pojedynczo.

Czy należy prać prezerwatywę mankietową i nakładkę ochronną?

Tak, proszę po każdym użyciu, czapkę ochronną i prezerwatywy mankiet dokładnie z ciepłą wodą i mydłem wash off.
Następnie powietrze suche i proszek z proszku dziecka lekko na zewnątrz i wewnątrz (upewnij się, że nie talk składnik proszku z

Mój rękaw uszczelniający jest rozdarty. Czy mogę otrzymać zamiennik?

Prosimy o przesłanie do naszego działu obsługi klienta zdjęcia rozdartego rękawa uszczelniającego z podaniem numeru zamówienia. Następnie sprawdzimy w każdym indywidualnym przypadku, czy możesz otrzymać bezpłatną wymianę. Należy zawsze przestrzegać instrukcji stosowania i pielęgnacji kołnierzy uszczelniających zawartych w oficjalnych instrukcjach (sekcja "Instrukcje pielęgnacji"). Proszę również śledzić nasze filmy aplikacyjne na https://www.phallosan.info/videos.html i kołnierze uszczelniające będą trwać długo.

Część mojego PHALLOSAN forte jest uszkodzona. Jak mogę otrzymać zamiennik?

Prosimy o przesłanie do naszego działu obsługi klienta zdjęcia wadliwej części, podając numer zamówienia i opis wady. Następnie sprawdzimy w każdym przypadku indywidualnie, czy otrzymasz bezpłatną wymianę, czy też część została uszkodzona przez Prosimy nie wysyłać do nas pocztą niezamówionych wadliwych części.

PHALLOSAN forte "skrzypi" podczas noszenia?

Dzieje się tak tylko wtedy, gdy pasek jest założony zbyt nisko, a nie tak jak pokazano w instrukcji. Załóż pasek nieco wyżej, a hałas zniknie.

Pompa jest nieszczelna. Jak mogę otrzymać zamiennik?

Jeśli podciśnienie nie utrzymuje się na stałym poziomie, należy najpierw sprawdzić, czy prezerwatywa nie jest dziurawa i czy pompka nadal działa prawidłowo. Zobacz nasz film "Jak naprawić pompę". [...] W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym supportem.

Jak długo działa PHALLOSAN forte?

Jedynymi częściami zużywającymi się w PHALLOSAN forte są tuleje uszczelniające i kapturki ochronne. Pozostałe części leku PHALLOSAN forte wystarczają na długi okres czasu, jeśli są prawidłowo stosowane.

Jak mogę zapisać się do programu partnerskiego?

Strona główna programu partnerskiego można znaleźć tutaj. Kliknij tutaj "Zarejestruj się" i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jaka jest prowizja za sprzedaną jednostkę?

Obecnie oferujemy prowizję w wysokości 80 EUR (może ulec zmianie w każdej chwili).

Jak długi jest okres ważności plików cookie?

Czas życia plików cookie wynosi 14 dni i pracujemy na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Kiedy zostanie wypłacona prowizja?

Płatność dokonywana jest zawsze 1 dnia miesiąca (z wyłączeniem świąt i weekendów).

Czy mogę prowadzić płatne kampanie online jako partner używając nazwy marki PHALLOSAN forte?

Nie. Wyraźnie nie zezwalamy naszym partnerom na uczestnictwo w programach PPC (pay per click, zwłaszcza Google AdWords) z nazwą marki "PHALLOSAN" lub "PHALLOSAN forte", aby uniknąć pomyłek z nami jako oficjalną osobą kontaktową oraz kosztownych sytuacji konkurencyjnych. Prosimy również o zapoznanie się z naszymi Warunkami dla partnerów.

Jakich nazw domen mogę używać jako partner?

PHALLOSAN i PHALLOSAN forte są chronionymi znakami towarowymi. W związku z tym generalnie nie zezwalamy na nazwy domen dla podmiotów stowarzyszonych, które zawierają te nazwy marek. W każdym razie należy unikać możliwości pomyłki z nami jako oficjalnym dostawcą.

Jakie treści mogę oferować na mojej stronie partnerskiej?

Na Twoim koncie partnerskim udostępniamy wiele materiałów graficznych i wideo. Co do zasady powinieneś wykorzystać ten oferowany materiał dla swojego wyglądu strony internetowej. W żadnym wypadku nie wolno kopiować naszych stron internetowych lub ich ich naśladownictwo. Osoba odwiedzająca Twoją stronę musi być w stanie rozpoznać w każdym przypadku wyraźnie, że NIE dotyczy to jednej z naszych ofert. (własny nadruk i/lub kontakt są obowiązkowe).
Zabrania się również kopiowania dłuższych fragmentów tekstu z naszych oficjalne strony (duplicate content).

Gdzie można uzyskać aplikację?

Dla urządzeń z systemem Android, aplikacja PHALLOSAN jest oferowana w oficjalnej Google PlayStore. Aplikację iOS dla urządzeń Apple można znaleźć w Apple Appstore.
WAŻNE: Stanowczo przestrzegamy przed instalowaniem aplikacji PHALLOSAN ze źródeł innych niż Google Play i Apple iTunes, ponieważ mogą one być mogą być manipulowane.

Czy moje dane są chronione w aplikacji?

Twoje dane będą przechowywane wyłącznie lokalnie na Twoim urządzeniu końcowym. Żadne dane nie są przekazywane do nas lub osób trzecich. Od tego musisz sam zadbać o backup i odzyskiwanie danych w przypadku uszkodzenia lub utraty urządzenia utrata urządzenia (poprzez dostępne programy do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z urządzenia).
. Odpowiednie platformy dystrybucyjne (Google Play, Apple iTunes) mogą przechowywać dane o zainstalowanych aplikacjach i ich użytkowaniu. Mamy nie mamy na to wpływu.

Aplikacja nie instaluje się lub nie uruchamia, co mam zrobić?

Przy dużej liczbie smartfonów i tabletów oraz szybkim rozwoju technicznym, zawsze może się zdarzyć, że aplikacja nie może być zainstalowana lub wykonana na niektórych urządzeniach. Proszę zrozumieć, że nie jest możliwe, abyśmy sprawdzali każde zgłoszenie. ędziemy jednak wdzięczni, jeśli prześlesz nam pocztą elektroniczną ważne informacje, takie jak model, system operacyjny, wersja itp. Więc możemy zrobić W przyszłości aplikacja będzie jeszcze lepsza.

Jak mogę przywrócić aplikację do stanu początkowego?

W menu głównym znajdziesz tę funkcję pod pozycją "Ustawienia / Resetuj aplikację". Należy pamiętać, że wszystkie dane zapisane w aplikacji zostaną utracone.

Zmieniam swoje urządzenie mobilne. Czy mogę zaimportować moje dane z aplikacji do nowego urządzenia?

Nasza obecna aplikacja posiada funkcję importu/eksportu do tego celu. Wykonaj kopię zapasową danych na starym urządzeniu i zaimportuj plik utworzony w tym procesie do nowej instalacji na drugim urządzeniu. Ustawienia i dane aplikacji są wtedy identyczne.
UWAGA: Regularnie twórz kopie zapasowe danych za pomocą funkcji eksportu. Dzięki temu można przywrócić odpowiedni stan szkolenia po utracie lub