Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Rozciągacz penisa PHALLOSAN forte

PHALLOSAN forte

Przewaga dzięki innowacji

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie jako lider na rynku ortopedycznych systemów rozciągających z zaadaptowaną technologią wyciągacza próżniowego. Naszą wiedzę na temat efektywności i wygody podczas noszenia urzeczywistniliśmy w PHALLOSAN forte, z naszego punktu widzenia najskuteczniejszym i najwygodniejszym urządzeniu tego rodzaju.


Powiększanie penisa z doświadczeniem

Posiadamy ponad 17-letnie doświadczenie w produkcji i zastosowaniu systemów do powiększania, wydłużania i/lub prostowania penisa. Długoletnie badania i analizy tysiąca pytań naszych klientów skłoniły nas do zaprojektowania systemu PHALLOSAN forte.

PHALLOSAN forte spełnia wszystkie medyczne wymagania i dlatego posiada oznakowanie CE.

Istnieją „rozciągacze“ i PHALLOSAN forte. Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu naszego systemu protektorów próżniowych z metodą Soft Power.

Zasada: Proces powstawania komórek poprzez rozciąganie

Tkanka penisa przez ciągle delikatne rozciąganie jest stymulowana do nowego tworzenia się komórek. PHALLOSAN forte dba o - prawie niezauważalne - rozciąganie próżniowe, które rozpoczynając od żołędzi działa na całego penisa. Dzięki wysokiemu komfortowi noszenia użytkownikowi łatwo jest nosić system również przez okres 12 godzin bez żadnych utrudnień - istotny wymóg wcelu osiągnięcia sukcesu! Oraz: PHALLOSAN forte z całą pewnością oszczędzi Ci jakichkolwiek niezręczności - nasz system nigdy nie może wypaść ze spodni, jak to jest w przypadku innych.

W przeciwieństwie do innych dostępnych systemów rozciągających PHALLOSAN forte oferuje nie tylko gwarancję braku bólu. Nasz rozciągacz można nosić również nocą ponieważ system na brzegu penisa może w każdej chwili dopasować się do możliwej erekcji. W żadnym momencie nie jest ograniczane krążenie krwi. Nie istnieje ryzyko urazu, jak przy innych systemach.

W celu osiągania delikatnych i pewnych sukcesów

PHALLOSAN forte posiada oznakowanie CE i odpowiada dyrektywie 93/42/EWG. Poza tym spełnia standardy EN 980, EN ISO 14971 i EN ISO 10993-1. Został wyprodukowany odpowiednio do medycznych wymagań Europejskich Urzędów ds. Zdrowia. Materiały konieczne do produkcji są dobrze tolerowane i sprawdzone na biozgodność. Pas rozciągający z tkaniny do powiększania penisa zaprojektowany specjalnie dla PHALLOSAN forte jest wolny od formaldehydu. Zastosowane kondomy wyciągacza próżniowego są wolne od alergenów i lateksu. Krążek na pasie rozciągającym składa się z wybranej, medycznej pianki silikonowej.

Naturalny i bezproblemowy w zastosowaniu

Zastosowanie powiększacza penisa PHALLOSAN
Stosować go można codziennie całkowicie bezboleśnie aż do 12 godzin podczas dnia lub w nocy, odpowiednio pozytywne jest wtedy wynik.

Podciśnienie powstałe w wyciągaczu próżniowym zapobiega wysuwaniu się żołędzi, również znacząco ją powiększa. Przy pasie można płynnie regulować siłę rozciągającą.

Czyszczenie elementów jest bezproblemowe. Dołączona jest szczegółowa instrukcja z ilustracjami. Wszystkie części pasa można pojedynczo zamówić. Rzepy umożliwiają prostą i wygodną wymianę.

Nowo zaprojektowany kapturek ochronny chroni żołądź i napletek przed opuchnięciem i zaczerwienieniem przy za mocnym rozciąganiu. Wywiera lekki nacisk na powierzchnię tkanki, porównywalny z rajstopami kompresyjnymi lub kombinezonem ciśnieniowym pilota odrzutowca. Siłę rozciągającą można zwiększyć, co przyspiesza sukces.

PHALLOSAN forte może powiększyć TWOJEGO penisa o 4 cm w ciągu jedynie 6 miesięcy.
Wyniki te są sprawdzone i udowodnione medycznie!
Kliknij na zdjęcie aby przeczytać pełne badanie naukowe!
Kliniczne badanie naukowe
 

Siła rozciągająca PHALLOSAN forte!

PHALLOSAN forte osiąga maksymalną siłę rozciągającą wynoszącą ponad 3 kg.

Siła rozciągająca PHALLOSAN forte!