Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

Rozciągacz penisa PHALLOSAN forte

PHALLOSAN forte

Przewaga dzięki innowacji

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie jako lider na rynku ortopedycznych systemów rozciągających z zaadaptowaną technologią wyciągacza próżniowego. Naszą wiedzę na temat efektywności i wygody podczas noszenia urzeczywistniliśmy w PHALLOSAN forte, z naszego punktu widzenia najskuteczniejszym i najwygodniejszym urządzeniu tego rodzaju.


Powiększanie penisa z doświadczeniem

Posiadamy ponad 17-letnie doświadczenie w produkcji i zastosowaniu systemów do powiększania, wydłużania i/lub prostowania penisa. Długoletnie badania i analizy tysiąca pytań naszych klientów skłoniły nas do zaprojektowania systemu PHALLOSAN forte.

PHALLOSAN forte spełnia wszystkie medyczne wymagania i dlatego posiada oznakowanie CE.

Istnieją „rozciągacze“ i PHALLOSAN forte. Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu naszego systemu protektorów próżniowych z metodą Soft Power.

Zasada: Proces powstawania komórek poprzez rozciąganie

Tkanka penisa przez ciągle delikatne rozciąganie jest stymulowana do nowego tworzenia się komórek. PHALLOSAN forte dba o - prawie niezauważalne - rozciąganie próżniowe, które rozpoczynając od żołędzi działa na całego penisa. Dzięki wysokiemu komfortowi noszenia użytkownikowi łatwo jest nosić system również przez okres 12 godzin bez żadnych utrudnień - istotny wymóg wcelu osiągnięcia sukcesu! Oraz: PHALLOSAN forte z całą pewnością oszczędzi Ci jakichkolwiek niezręczności - nasz system nigdy nie może wypaść ze spodni, jak to jest w przypadku innych.

W przeciwieństwie do innych dostępnych systemów rozciągających PHALLOSAN forte oferuje nie tylko gwarancję braku bólu. Nasz rozciągacz można nosić również nocą ponieważ system na brzegu penisa może w każdej chwili dopasować się do możliwej erekcji. W żadnym momencie nie jest ograniczane krążenie krwi. Nie istnieje ryzyko urazu, jak przy innych systemach.

W celu osiągania delikatnych i pewnych sukcesów

PHALLOSAN forte posiada oznakowanie CE i odpowiada dyrektywie 93/42/EWG. Poza tym spełnia standardy EN 980, EN ISO 14971 i EN ISO 10993-1. Został wyprodukowany odpowiednio do medycznych wymagań Europejskich Urzędów ds. Zdrowia. Materiały konieczne do produkcji są dobrze tolerowane i sprawdzone na biozgodność. Pas rozciągający z tkaniny do powiększania penisa zaprojektowany specjalnie dla PHALLOSAN forte jest wolny od formaldehydu. Zastosowane kondomy wyciągacza próżniowego są wolne od alergenów i lateksu. Krążek na pasie rozciągającym składa się z wybranej, medycznej pianki silikonowej.

Naturalny i bezproblemowy w zastosowaniu

Zastosowanie powiększacza penisa PHALLOSAN
Stosować go można codziennie całkowicie bezboleśnie aż do 12 godzin podczas dnia lub w nocy, odpowiednio pozytywne jest wtedy wynik.

Podciśnienie powstałe w wyciągaczu próżniowym zapobiega wysuwaniu się żołędzi, również znacząco ją powiększa. Przy pasie można płynnie regulować siłę rozciągającą.

Czyszczenie elementów jest bezproblemowe. Dołączona jest szczegółowa instrukcja z ilustracjami. Wszystkie części pasa można pojedynczo zamówić. Rzepy umożliwiają prostą i wygodną wymianę.

Nowo zaprojektowany kapturek ochronny chroni żołądź i napletek przed opuchnięciem i zaczerwienieniem przy za mocnym rozciąganiu. Wywiera lekki nacisk na powierzchnię tkanki, porównywalny z rajstopami kompresyjnymi lub kombinezonem ciśnieniowym pilota odrzutowca. Siłę rozciągającą można zwiększyć, co przyspiesza sukces.

PHALLOSAN forte może powiększyć TWOJEGO penisa o 4 cm w ciągu jedynie 6 miesięcy.
Wyniki te są sprawdzone i udowodnione medycznie!
Kliknij na zdjęcie aby przeczytać pełne badanie naukowe!
Kliniczne badanie naukowe
 

Siła rozciągająca PHALLOSAN forte!

PHALLOSAN forte osiąga maksymalną siłę rozciągającą wynoszącą ponad 3 kg.

Siła rozciągająca PHALLOSAN forte!

Nowość: PHALLOSAN Vertical

PHALLOSAN Vertical

Odkryj najnowszą innowację od Swiss Sana: PHALLOSAN Vertical. Ten wyrafinowany system oferuje zupełnie nowy sposób noszenia PHALLOSAN. Dzięki specjalnie opracowanemu mankietowi na kolano ze zintegrowanym systemem pasków, możesz teraz nosić penisa nie tylko wygodnie wokół bioder, ale także pionowo wzdłuż wewnętrznej strony nogi. Podobnie jak nasz wypróbowany i przetestowany PHALLOSAN forte, PHALLOSAN Vertical oferuje możliwość dyskretnego używania go pod ubraniem lub wygodnie podczas snu.

Regulacja napięcia opaski PHALLOSAN Vertical jest intuicyjna: zamiast przesuwanej klamry używa się praktycznego zapięcia na rzep. Obsługa jest niezwykle łatwa, a komfort noszenia z pewnością Cię przekona.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nasz zespół wsparcia chętnie Ci pomoże - przez WhatsApp, e-mail lub telefon. Z niecierpliwością czekamy na porady i odpowiedzi na pytania.