Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

PHALLOSAN forte i PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+ jest idealnym uzupełnieniem PHALLOSAN forte

Teraz jeszcze lepsze uzupełnienie dla Twojego PHALLOSAN forte


PHALLOSAN plus+

„Team work sprawdza się lepiej!" - tak oto 5 lat temu (2018) zaprezentowaliśmy naszym klientom nowe, opcjonalne rozszerzenie drążkowe dla ich PHALLOSAN forte. System drążków PHALLOSAN plus+ nie tylko umożliwił naszym klientom korzystanie z pionowego kierunku naciągu, o ile takie jest ich życzenie, ale także wyeliminował mankament naszego sprawdzonego i wygodnego systemu pasów PHALLOSAN forte, na który narzekało wielu „power userów” i zapewnił jeszcze większą siłę naciągu. Pomimo tego, że z badań klinicznych naszego systemu pasów ortopedycznych wiemy, że to przede wszystkim systematyczność użytkowania jest najbardziej skutecznym sposobem na osiągnięcie trwałego efektu powiększenia i wyprostowania penisa - a niekoniecznie siła naciągu - niektórzy po prostu chcą więcej - więcej siły naciągu i możliwości. Po prostu PHALLOSAN plus+.


PHALLOSAN plus+

Jak już wspomniano, team work sprawdza się lepiej - ale oczywiście nie oznacza to, że nie można uczynić tego, co dobre, jeszcze lepszym. Dzięki naszemu nowemu PHALLOSAN plus+ po raz kolejny wprowadzamy prawdziwe innowacje, tym razem w zakresie przedłużeń drążkowych. Chcąc uprościć często trudne zadanie przedłużania urządzenia, opracowaliśmy rewolucyjny, zintegrowany system gwintów, który w znacznym stopniu niweluje potrzebę montażu i modyfikacji urządzenia. Długość PHALLOSAN plus+ można błyskawicznie dostosować, po prostu wkręcając lub wykręcając gwint zintegrowany z uchwytem naciągajacym, nawet podczas jego noszenia. Krótkie (wstępnie zmontowane) przezroczyste tuleje gwintowane są odpowiednie dla penisów o długości od 8 do 17 cm. W przypadku dłuższych penisów, urządzenie należy zdemontować i wyposażyć w dołączone długie gwintowane tuleje. Te z kolei są odpowiednie dla penisów o długości od 12 do 22 cm.
PHALLOSAN plus+ rośnie wraz z Twoim sukcesem - i to bardz łatwo i intuicyjnie.


Zalety nowego PHALLOSAN plus+ w skrócie

  • odpowiedni dla wszystkich rozmiarów przyssawek PHALLOSAN
  • odpowiedni dla penisów o długości od 8 do 22 cm
  • łatwa regulacja siły naciągu nawet podczas użytkowania
  • stabilna siła naciągu nawet przy dłuższym użytkowaniu
  • opcjonalnie wysoki komfort lub duża siła naciągu
  • większy, wygodniejszy pierścień bazowy
  • brak metalowych części, materiały niezawierające alergenów
  • łatwy montaż i demontaż

PHALLOSAN forte i PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+, z naszym sprawdzonym systemem ochrony próżniowej, dzięki ponad 4,8 kg siły naciągu umożliwia trwałe i bezbolesne wydłużenie i pogrubienie penisa, a nawet poprawę erekcji.


Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zdrowia mężczyzn.

Dziesiątki patentów, badania kliniczne i współpraca ze światowej sławy urologami i instytucjami rządowymi (takimi jak Instytut Fraunhofera) pomogły nam stworzyć produkty, które umożliwią Ci bezbolesne i bezoperacyjne osiągnięcie wyznaczonych celów. Naszym znakiem rozpoznawczym jest zawsze innowacyjność. Po pierwszych rozciągających systemach pasów, mamy teraz przyjemność zaprezentować całkowicie ulepszony ekspander drążkowy jako uzupełnienie systemu PHALLOSAN forte.

PHALLOSAN plus+ jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy PHALLOSAN forte - prosimy o przygotowanie numeru zamówienia PHALLOSAN forte podczas składania zamówienia lub o kontakt z naszym działem obsługi klienta, jeżeli już go nie posiadasz.

PHALLOSAN plus+ to idealne uzupełnienie dla wszystkich, którzy pragną stosować swój PHALLOSAN forte jeszcze bardziej efektywnie i elastycznie.
Noś swój PHALLOSAN jak tylko chcesz!

Der neue PHALLOSAN plus+

Tak można zamówić PHALLOSAN plus+...