Powiększanie penisa/Prostowanie penisa
Program partnerski...

PHALLOSAN plus+ jest idealnym uzupełnieniem PHALLOSAN forte.

PHALLOSAN plus+

Rozszerzenie dla Twojego PHALLOSAN forte


PHALLOSAN plus+

Systemy prętowe istnieją na rynku światowym od ponad 30 lat. Niestety, większość z nich pracuje z pętlą, która jest umieszczona wokół żołędzi. Powoduje to ból i siniaki - a nawet zaburza przepływ krwi. przepływ krwi. Inni świadczeniodawcy stosują niedostatecznie sprawdzone techniki próżniowe, które mogą powodować znaczne uszkodzenia żołędzi, ponieważ nie jest możliwe dozowanie próżni. Wiele firm często używa tanich materiałów z Dalekiego Wschodu, które mogą powodować podrażnienia skóry i może wywoływać alergie.

Swiss Sana to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zdrowia mężczyzn.

Dziesiątki patentów, badania kliniczne, współpraca ze światowej sławy urologami i instytucjami rządowymi, takimi jak Instytut Faunhofera, pomogły nam opracować produkty, które mogą prowadzić do pozytywnych rezultatów bez bólu. produkty, które mogą bezboleśnie doprowadzić Cię do pozytywnego wyniku, bez operacji.

PHALLOSAN forte i PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+

Praca zespołowa działa lepiej nie tylko między ludźmi, ale również w zakresie wykorzystania sprzętu. Dlatego też zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom jeszcze większą dywersyfikację. Nasz wiodący na świecie PHALLOSAN forte jest teraz wzbogacony o PLUS jeszcze większej innowacyjności. Dzięki temu masz możliwość jako człowiek osiągnąć, uzdrowić lub ulepszyć jeszcze więcej.

PHALLOSAN plus+ umożliwia trwałe i bezbolesne pogrubienie i wydłużenie penisa przy pomocy trakcji o sile do 4,8 kg. oraz, jeśli występuje, w celu wyprostowania wrodzonego lub nabytego skrzywienia prącia.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy teraz zaoferować Ci męskość w podwójnym opakowaniu.

PHALLOSAN plus+ jest więc idealnym uzupełnieniem dla wszystkich tych, którzy chcą jeszcze skuteczniej i bardziej elastycznie wykorzystywać PHALLOSAN forte. Wystarczy założyć PHALLOSAN tak jak lubisz!

PHALLOSAN plus+

Jak mogę zamówić PHALLOSAN Plus+?